Tavo IT karjeros pradžia su
„Coursera“ pagalba.

Išdrįsk ir sudalyvauk nemokamoje
programoje
!

*Vietų skaičius ribotas

70 moterų

Nemokami nuotoliniai mokymai anglų kalba „Coursera“ plaftormoje

Jokios išankstinės patirties IT srityje

Suteikiama pagalba integruojantis į IT darbo rinką

WORK IN TECH PROGRAMA

„IT SUPPORT CERTIFICATE“ MOKYMAI:

Trukmė: 153 savarankiškos valandos (6 mėn.).
Forma: Nuotolinis mokymas(is) „Coursera“ platformoje.
Konsultacijos lietuvių kalba: papildomos 54 valandos IT lektorių konsultacijų.
Mokymų pradžia: 2021 m. birželio mėn.

PAGALBA INTEGRUOJANTIS Į IT DARBO RINKĄ:

Profesionalų vedami mokymai kaip pasiruošti ir ką žinoti prieš darbo pokalbį.
Asmeninės konsultacijos ir pagalba ieškant mokymų, darbo ir stažuočių IT (ir ne tik) įmonėse.

APIE “IT SUPPORT CERTIFICATE” MOKYMUS

Šios dalies mokymuose susipažinsite su skaičiavimo sistema, skaičių bei informacijos atvaizdavimu kompiuteryje, su kompiuterio sandara, įvairiomis operacinėmis sistemomis, programinės įrangos kūrimu, interneto evoliucija bei IT problemų sprendimo metodais.

Šios dalies mokymuose sužinosite apie kompiuterių tinklų sampratą ir susipažinsite su penkių sluoksnių kompiuterio tinklo modeliu, standartiniais duomenų perdavimo protokolais (TCP/IP), su tinklų trikdžių šalinimu ir šalinimo metodika, su domenų vardų sistema (DNS), bei „Debesų kompiuterija“.

Šios dalies mokymuose sužinosite apie „Windows“ ir „Linux“ operacines sistemas, išmoksite nustatyti vartotojus, grupes ir suteikti prieigą prie paskyros, įdiegti, konfigūruoti ir šalinti programinę įrangą „Windows“ ir „Linux“ operacinėse sistemose, sužinosite apie skaidinį, failų sistemą, jos valdymą bei pasinaudojant įgytomis žiniomis apie OS išmoksite pašalinti įprastas problemas, kurias dažniausiai sprendžia IT sistemų palaikymo administratoriai bei tinklų specialistai.

Šios dalies mokymuose susipažinsite su katalogų valdymo paslauga „Active“ ir „OpenLDAP“, sužinosite kaip valdyti įmonės serverius bei duomenų saugyklas, sukurti organizacijos duomenų atsarginę kopiją,  atkurti ištrintą informaciją, išnaudoti „debesų“ paslaugą, kaip pasinaudojant turimomis žiniomis tobulinti IT sistemų ir tinklų administravimo procesus įmonėje.

Šios dalies mokymuose sužinosite apie tinklų saugumą, kas tai yra šifravimo algoritmai ir kaip jie veikia, suprasite autentifikavimo ir autorizavimo sistemas, susipažinsite su saugumo rizikų mažinimo būdais, įgysite praktinių patarimų kaip apsaugoti ir saugiai valdyti IT sistemas ir tinklus įmonėje.

KODĖL VERTA DALYVAUTI WORK IN TECH PROGRAMOJE

KONKREČIOS ŽINIOS PRADEDANTIEMS IT KARJERĄ

5 etapų „IT Support Certificate“ mokymų metu dalyviai įgis žinių apie IT pagrindus, kompiuterių sistemas, OS veikimą, IT sistemų palaikymą ir saugumą.

DIDĖJANTIS IT SPECIALISTŲ POREIKIS

Europos profesinio mokymo plėtros centro prognozavimu, iki 2030 m. IRT specialistų darbo vietų skaičius vidutiniškai išaugs 42 proc. Lietuvoje.

LENGVA RASTI DARBĄ IT SEKTORIUJE

Mokymų metu įgyti įgūdžiai padės rasti darbą  įvairaus pobūdžio įmonėse skirtingose IT sektoriaus pozicijose: duomenų bazių administratorius, sistemų analitikas, IT sistemų palaikymo specialistas, IT asistentas.

REGISTRUOTIS Į PROGRAMĄ WORK IN TECH KVIEČIAME:

Reikalavimai dalyviams:

  • Moterys (18 m.+). Registruotis į programą ypatingai kviečiame moteris ieškančias darbo, norinčias persikvalifikuoti ir pradėti IT karjerą;
  • Turinčios Linkedln profilį (puiki proga atsinaujinti/susikurti savo gyvenimo aprašymą);
  • Turinčios ne mažesnį nei 3,4 “Digcom 2.1.” skaitmeninių įgūdžių lygį (pagrindus);
  • Turinčios ne mažesnį anglų kalbos „Intermediate“ pažengusiųjų lygį;
  • Turinčios vidinės motyvacijos ir laiko mokytis.

Registruotis kviečiame iki šių metų birželio 7 d. Dalyvauti programoje bus atrinktos 70 moterų pagal aukščiau pateiktus kriterijus.